El Sanatları Teknolojisi-2 Öğretmenliği atamaları taban puanları

El Sanatları Teknolojisi-2 2009/2 Atama Dönemi Kadrolu ve Sözleşmeli Öğretmen Atama/Görevlendirme Minimum Puanları

Kadrolu Atama Öncelik:1

Kadrolu Atama taban puanı:

76,57

Kadrolu Atanan Sayısı:

4

Sözleşmeli Atama Öncelik:

1

Sözleşmeli Atama taban puanı:

73,248

Sözleşmeli Atanan Sayısı:

10


El Sanatlari Teknolojisi-2 Öğretmenliği 2008-2 Kadrolu İlk Atama Alanlar Bazında Mininum Puanları

Atama tarihi:

21 Ağustos 2008

Atama yapılan branş:

El Sanatlari Teknolojisi-2 Öğretmenliği

Atama taban puanı:

72,429

Atama yapılan öğretmen sayısı:

24

16 yorum:

 1. BU PUANLA UZAY MÜHENDİSİ ALINIR YAVRUM PEH PEH PEH

  YanıtlaSil
 2. puanlar aslında yüksek değil bir din kültürü bir fen bilgisi yanında hakikaten az da kalıyor; ama aldığımız daha doğrusu alamadığımız öğretim 72 yi bize ulaşılmaz yapıyor Atamalar devamlı olsun da 72 ler de alınır kendinizi aciz görmeyin azim please

  YanıtlaSil
 3. artık herşey çok uzak geliyo .verdiğimiz onca emeğin sonu evde oturmak ve her sınavın sonucunu hayal kırıklığıyla beklemek olmamalıydı.bu bize yapılmış en büyük haksızlık bu.

  YanıtlaSil
 4. ben gecen yıl 71.765 aldım acıkta kaldım .bu puanla bı yıl sansım olurmu bilmiyorum .sıralamalara bakamıyorum .bilğüisi olan yazsın lütfen artık kafayı yıycek kpss bıktırdı hayatdan .

  YanıtlaSil
 5. astronot olmak için yeterli bu puanlar

  YanıtlaSil
 6. kpss diyince kafayı yedim yetti artık ya bıktım artık yeter...!!

  YanıtlaSil
 7. iyide el sanatları için yüksek bir puan biz o dersleri adam gibi görmedik bile nakış yapmaktan haksızlık bu

  YanıtlaSil
 8. SONUNDA MÜHENDİSLERİDE ALDILAR BİZİM YERİMİZE

  YanıtlaSil
 9. ben 78 aldım atandım ama düz lise mezunuyum biraz gayret ederseniz atanırsınız bence çok büyütülecek bi sınav değil mezun olduktan 1 yıl sonra atandım düzenli ders çalışma ile her şey hallolur karamsar olmayın.

  YanıtlaSil
 10. ah be arkadaşlar içimden neler yazmak geliyor ama sabır diyorum sabrın sonu selamettir. sabredelim Mevla neyler neylerse güzel eyler.HER SEYİN HAYIRLISI DİYELİM HER ŞEY ZATEN geçici biz ebedi saadet için birbirimize destek verelim herkese slm.

  YanıtlaSil
 11. meslek derslerinden başka ne verdinizde ne istiyorsunuz bu puan almak bizim için kolay değil nereye kadar sürecek bu çile yeter artık.

  YanıtlaSil
 12. ben 2002 mezunuyum.Nakış bölümüne ayrılan kontenjanın çok az olduğunu düşünüyorum.Teknoloji Tasarım dersine atanmak bizim hakkımız.çocuk gelişiminin taban puanı zaten bizden düşük neden onları bu bölüme atıyorlar.

  YanıtlaSil
 13. ARKADAŞLAR BİZİM KADERİMİZDE VAR BİZİM BÖLÜME HERKESİ ATAMALARI DIŞARDA YÜRÜYEN İNSANLAR KALDI SADECE BİZİM BÖLÜMDE ÖĞRETMENLİK YAPMAYAN KESİNLİKLE BİZE BİRSEY VERMEDİLER Kİ NE İSTİYORLAR OKADAR ÇALIŞMAMIZA RAGMEN ALINAN PUANLAR ÇOK YETERSİZ AMA BU SINAVDA NASIL OLDUDA O KADAR YÜKSEK PUANLAR ALINDIDA BİZİM BÖLÜM 81 DE KALDI BEN HALEN ANLAMIS DEĞİLİM BİZİM HAYATIMIZLA OYNUYORLAR AMA BİZ SADECE BAKMAKLA YETİNİYORUZ ELİMİZDEN BİRŞEY GELMİYOR...

  YanıtlaSil
 14. en gereksiz bölümlerden biri

  YanıtlaSil
 15. merhaba neden el sanatları 3 gruba ayrulmış vaziyette burde ne farkı varki????? tek 1-2 ve dekoratif filan birde bu bölümü birisi anlatabilirmi neler yapılıyor???

  YanıtlaSil

Nasıl yorum yaparım?
Aşağıdaki kutuya yorumunuzu yazdıktan sonra Yorumlama biçimi kısmından Adı/Url kısmını seçin ve gelen pencereye adınızı yazıp (URL kısmı boş bırakılabilir) Devam deyin. Daha sonra Yorumu Gönder butonuna basınız.