Elektrik-Elektronik Teknolojisi / Elektrik Öğretmenliği Atamaları Taban Puanları

9 yorum

  1. 1200 kadar elektrik-elektronik teknokojisi bölümü olan meslek liselerinin 70 tane öğretmen alması nekadar saçma, akıl almıyor , bu bölümlerin neden öğretmen ihtiyacı yok?

  2. 10 yıldır doğru düzgün alım bile olmuyor…en son 2009 aralıkta 25 kişi aldılar…SÖZci olup öss de bizim kadar emek harcayarak giren üniversiteye girip yüksek puanlarla atanan hazır giyim öğretmenliğindeki arkadaşlarımın durumu daha da zor bizden…5 kişi alım oluyor onlarda da…durumumuz trajikomik resmen…lisede alan seçiminin ne kadar önemli olduğunu maalesef çok geç farkediyoruz…marmara elektrik öğretmenliğinden mezun olup nerdeyse 5 yıldır atanma umudu olan arkadaşlarım var…her meslek lisesinde elektrik bölümü var ama emeklilik yaşı gelmiş öğretmenlerimiz teknik öğretmenlerin sahip olduğu maddi imkanları bırakıp emeklilik maaşını almaya sıcak bakmıyorlar maalesef…

  3. Arkadaşlar işallah bu sene toptan bir alım yaparlar şansımızı hiç bu konu hakkında bu sene alınacak 40000 öğretmenden ne kadarı elektrik öğretmeni olabileceği konusunda bilgisi olan varmı? Çünkü açıklamaya göre daha önce tercih etmediğimiz branşlarda öğretmen alımı yapacaz dediler ve söylentiye göre meslek liseleri gene dolmuş fakat öğretmen yokmuş

  4. sevgili öğretmenler ben lise son sınıfı elektrik-elektronik bölümünü okuyorum. bu sene liseyi bitirdim. üniversitede elektrik -elektronik öğretmenliğini seçmek istiyorum. ama kararsızım. ileride atanamama durumum olduğu için. acaba seçmelimiyim sizlerden bir akıl alayım dedim ne dersiniz?????

  5. sayın öğretmenlerim bende elektronnik öğrencisiyim son sınıfım öğtermenlik düşünüyordum ama atama konusu yüzünden kararsız kaldım ucak elektrik elektronigini düşünüyorum uçak elektrık-elektronıgını yurt dısında çallısma imkanım var mıdır soruma cevap verirseniz cok sevinirim ….

  6. yazıklar olsun bizleri bu duruma düşüren devlete.kredi cektim madi durumum yoktu.atama da yapmadılar ne yapacam şimdi.aile durumu zaten berbat.beni hapihanye mi atacaklar.atsınlar reziliklerini görsünler….

  7. kazanmak ayrı dert okuması desen zaten kolay bi bölüm değil atanması hep ayrı bi dert o kadar meslek lisesi var ama atama yok nasıl bi sistem var çözebilmiş değilim allah yardım etsin halimize…yazık geçen 4 senemize.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*