Grafik ve Fotoğraf / Grafik Öğretmenliği Atamaları Taban Puanları

8 yorum

  1. hocam sımdı anlamadıgım bısey var ben resım ogretmenıyım grafık ve fotograf ogretmenlıgıde yapabılırmıyım veya nasıl oluyor bu olaylar bırısı acıklama yapabılırmı

  2. allahım ya zaten 30 kişi 16 kişi gibi komik kontenjan açılan bölümümüze şimdi herkesi dahil etmeye çalışıyorlar..resimciler bırakında resim öğretmeni olsun yüzlerce kontenjan açılıyo zaten bırakın kendi bölümümüze biz girelim..

  3. kardeşim bölümün resimse git resim öğretmeni ol ne anlarsın sen fotoğraftan grafikten .herkez haddini bilsin. bu seneye kadar zaten hep resim öğretmenlerini atamışlar grafik öğretmeni diye ve kimse itiraz etmemiş grafik bölümünde eğitim veren kişi resim çıkışlı bir tane alanının hocası yok komik.

  4. şimdi 40 bin alım var bekliyorum yine acaba hangi komik rakam verilecek bz grafik mezunlarına… hala mesleki resim başvurabiliyor mu? bilgisi olan var mı? haksızlık bu…..

  5. ya sınır oluyorum zihinel proplem varmı sende resim okumus grafikte öğretmenlik yapabilirmiymiş zatan 3 kişi alıyolar git bi tarafını sık ta ders calıs resimden atan 800 kişi alıyolar niye resım okudun aynı sey mı sanıyorsun director fireworks 3 d max quark ekspress after effect hangisini biliyosun hangi vicdanla atanacaksız acımasızzzzzz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*